Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

Pomóżcie nam uzupełnić biblioteczkę i wesprzeć młodych Pacjentów.

3 listopada - 30 listopada

Pomóżcie nam uzupełnić biblioteczkę i wesprzeć młodych Pacjentów.
DLA KOGO?
Stacjonarny Oddział Psychiatryczny Dzieci i Młodzieży w Szpitalu Klinicznym im. dr. Józefa Babińskiego został uruchomiony w marcu tego roku, dla dzieci i młodzieży w wieku 14-18 lat (maksymalnie na oddziale przybywa około 30 młodych pacjentów). Ze względu na to, że oddział został utworzony bardzo niedawno,
wciąż brakuje wyposażenia sali terapeutycznej, której stałym elementem sali jest oddziałowa biblioteczka, ciesząca się wśród Pacjentów wyjątkowym zainteresowaniem.
CO LUBIĄ CZYTAĆ?
Młodzież czyta książki bardzo chętnie i jest to najpopularniejsza forma spędzania wolnego czasu przez Pacjentów. Zainteresowaniem cieszą się wszystkie książki: fantastyka, science-fiction, kryminały, powieści, romanse, książki psychologiczne, poradniki z zakresu psychologii, ale i lektury szkolne. Zdarzają się na oddziale również miłośnicy twórczości Henryka Sienkiewicza.
JAK POMÓC?
GKN przekazał już swoje książki, ale teraz prosimy o wsparcie Was, naszych klientów. Pomóżcie nam wyposażyć biblioteczkę młodych Pacjentów, przynosząc swoje niezniszczone książki do naszych księgarń. Po zakończeniu akcji, przekażemy je Szpitalowi.
GDZIE PRZYNOSIĆ KSIĄŻKI?
GKN, Podwale 6
Karakter, Tarłowska 12
KIEDY?
Od teraz do 30 listopada.

Szczegóły

Start:
3 listopada
Koniec:
30 listopada

Organizator

Główna księgarnia naukowa
Strona internetowa:
https://fb.me/e/13zWmFH96

Miejsce

Główna Księgarnia Naukowa
Podwale 6
Kraków, małopolskie 31-118 Poland
+ Google Map