Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

„Szkoła bohaterek i bohaterów, czyli jak radzić sobie z życiem”

22 lipca @ 17:00 - 19:00

Przemek Staroń, autor książki (Wydawnictwo Agora) w rozmowie z Zuzanną Salą.
Nastolatki nie mają łatwo. Na każdym kroku wyzwania. Przemek Staroń – Nauczyciel Roku 2018, psycholog, nauczyciel etyki i filozofii, nominowany do Global Teacher Prize, czyli „nauczycielskiego Nobla”, fan Harry’ego Pottera i klocków Lego zebrał od młodych ludzi pytania i wątpliwości, z którymi się borykają. Czy to źle być smutnym? Czy warto się zakochiwać? Jak znieść porażkę? Co się stanie, jak wyjdę przed szereg? Dlaczego wygląd jest taki ważny? Następnie odpowiedział na te pytania – opierając się przede wszystkim na swojej wiedzy psychologicznej oraz na historiach bohaterów znanych z książek i filmów. Są wśród nich postacie z “Harry’ego Pottera”, „Władcy Pierścieni”, „Stranger Things”, „Gwiezdnych Wojen” czy Avengersów. „Szkoła bohaterek i bohaterów” to poradnik psychologiczny, który czyta się jak powieść przygodową. Z pewnością przypadnie Wam do gustu!
Dofinansowano ze środków Ministra Kultury, Dziedzictwa Narodowego i Sportu pochodzących z Funduszu Promocji Kultury, uzyskanych z dopłat ustanowionych w grach objętych monopolem
państwa, zgodnie z art. 80 ust. 1 ustawy z dnia 19 listopada 2009 r. o grach hazardowych. Nazwa zadania: „O książkach szerzej”.

Szczegóły

Data:
22 lipca
Czas:
17:00 - 19:00
Strona internetowa:
https://fb.me/e/2oyiJWzpz